Baška Voda, Chorvatsko

  Baška Voda, Chorvatsko je podmanivé udržované městečko s pouhými 2 000 obyvateli na ohromující Makarské Riviéře, 6 mil severně od města Makarska a přibližně 30 mil jižně od města Split. Dovolená v letovisku Baška Voda je ideální zejména pro relaxaci. Nabízí malebný přístav a útulnou atraktivní promenádu podél moře s přátelskou atmosférou kaváren a tradičních chorvatských taveren, poskytující vynikající mořské plody, chorvatské speciality a kvalitní víno. Baška Voda, Chorvatsko vám dá snadno ochutnat atmosféru živější scény nedaleké Makarské.

  Idylické klidné slunění a koupání

  Nepochybným vrcholem dovolené v letovisku Baška Voda je zdánlivě nekonečný řetězec oblázkové pláže mezi borovými lesy. Ty nabízejí ideální podmínky pro celodenní slunění a koupání. Baška Voda je také velmi populární mezi naturisty. Typické členité Chorvatské pobřeží s malými zátokami o samotě poskytuje naprosté soukromí.

  Dovolená a ubytování – Baška Voda, Chorvatsko

  Potential disruption due to wind from 12AM CET THU until 9AM CET THU

  Issued:
  1:00 AM GMT on January 17, 2018
  Expires:
  Rain
  Wednesday 17.01. 2018 90%
  Rain
  Today is forecast to be Much Warmer than yesterday.
  Clear
  Thursday 18.01. 2018 0%
  Clear
  Today is forecast to be Much Warmer than yesterday.
  Chance of Rain
  Friday 19.01. 2018 60%
  Chance of Rain
  Today is forecast to be Much Warmer than yesterday.
  Rain
  Saturday 20.01. 2018 90%
  Rain
  Today is forecast to be Much Warmer than yesterday.
  Partly Cloudy
  Sunday 21.01. 2018 10%
  Partly Cloudy
  Today is forecast to be Much Warmer than yesterday.
  Clear
  Monday 22.01. 2018 0%
  Clear
  Today is forecast to be Much Warmer than yesterday.

  Vyhlídková horská turistika

  Letovisko Baška Voda, Chorvatsko zahrnuje nejrůznější aktivity – vynikající rybaření, jízdu na horském kole nebo pěší turistiku mezi scénickými olivovými háji a vinicemi až po horské vrcholy. Pokud se rozhodnete pro podobný výlet, měl by zahrnovat výstup do přírodního parku na horu Biokovo nebo prohlídku tradičních nedotčených chorvatských vesnic Bast a Topici nebo rybářskou vesnici Bratus. Vydat se můžete také do zajímavého muzea mušlí. Pouze 30 mil je vzdáleno historické město Split, které je častým cílem celodenních výletů.

  Pláže

  Letovisko Baška Voda, Chorvatsko má dlouhé bílé oblázkové pláže, které nabízí bezpečné koupání a relaxaci při nádherné horské scenérii. Pro ty, kteří hledají více soukromý, například pro naturismus, existuje celá řada skrytých malebných zátok stejně jako populární nudistická pláž.

  Vodní sporty

  Křišťálově čisté vody Jadranu nabízejí návštěvníkům Bašky Vody řadu vodních sportů, včetně windsurfingu, vodního lyžování, půjčovnu skútrů, plachtění, paragliding, potápění, šnorchlování či půjčovnu šlapadel.

  Lodní výlety

  Přístav Baška Voda nabízí celou řadu lodních výletů nahoru a dolů podél malebného pobřeží Chorvatska. Mezi populární zastávky patří ostrovy Brač a Hvar. Organizované výlety zase nabízí poznávání skrytých zátok a zálivů pro pobyt v přírodě a šnorchlování.

  Pěší turistika a cyklistika

  Baška Voda, Chorvatsko sedí uprostřed nádherné krajiny. Skvělým způsobem jak prozkoumat oblast je zapůjčení horských kol. Pěší turistika je oblíbenou zábavou se spoustou stezek a cest vedoucích přes vinice a olivové háje, kde můžete objevovat staré vesnice a historické památky. Pro milovníky přírody doporučujeme návštěvu hory Biokovo.

  Užijte si wellness, termální lázně i krásny Budapešti. Zájezdy do Maďarska se slevou.