Češi pořizují First minute zájezdy kvůli hrozícímu zdražení

  Kvůli zprávě o možném zdražování dovolené, začali lidé ve větší míře rezervovat zájezdy ve výhodné first minute 2014 nabídce. Invia.cz, největší cestovní agentura v česku zaznamenala zvýšenou poptávku o 46%. Ukázali to prodejní statistiky společnosti. Nejvíce turistů objednává levné zájezdy do Řecka v kontaktu s Tureckem a Kyprem.

  Proč tedy objednávat first minute zájezdy? Především se můžete těšit na o 35% nižší ceny než ty katalogové. Ke koupi zájezdů navíc od většiny cestovních kanceláří dostanete i bonusy jako je například bezplatné parkování na letišti, dítě zdarma nebo kapesné na váš pobyt.

  Kam lidé jezdí tedy nejčastěji?

  Hned 30% lidí objednává zájezdy do slunného Řecka. Středomořské ostrovy lákají na skvělé ceny a kvalitní služby. Řecko letecky je společně s Chorvatskem nejčastější destinací, kam se lidé vydávají na dovolenou.

  V závěsu zůstává se 14% zájmem Turecko. Země je skvělou alternativou k Egyptu a proto stále více lidí volí Turecko s all inclusive stravováním.

  Na třetím místě je Kypr. Tato středomořská destinace vynikají nádhernými plážemi a skvělým počasím, které se tu téměř nekazí. Lidé nejčastěji objednávají Kypr all inclusive bez zbytečných starostí.

  Následují nám velice známé destinace jako je Bulharsko (8%), Tunisko, Španělsko a Chorvatsko (7%) a také Egypt (5%).

  Sluníčko a moře, ale za nízkou cenu. Dovolená v Itálii se slevou, ale přitom se nebudete muset bát o kvalitu služeb.