Chystáte se na cesty? Bez pojistky raději nevyrážejte

  Eiffelova věž Léto přímo vybízí k cestování. Každý, kdo má chvilku času, vyrazí někam ven, ať už za poznáním nebo odpočinkem. Někdo rád poznává krásy naší vlasti, jiný dá přednost zahraničních destinacím podle svých zájmů. Ovšem ať už při svých cestovatelských choutkách zamíříte kamkoli, vždy je důležité myslet i na zadní kolečka. Nikdy nevíte, co se může během cesty přihodit.

  I malý zdravotní problém může vyjít draho

  I zdánlivě banální problém jako žaludeční nevolnost se může změnit ve velkou nepříjemnost, pokud budete muset navštívit lékaře a žádat u něj ošetření.  Pokud jste se předem nepojistili, nejspíše budete proklínat den, kdy jste se rozhodli se na cestu vydat. A co teprve tehdy, když dojde k nějakému závažnějšímu úrazu jako je třeba zlomenina ruky? Taková situace vás může vyjít opravdu draho.

  Určitě jste už slyšeli nebo četli o případech, kdy se léčebné výlohy vyšplhaly do desetitisíců nebo dokonce statisíců. Výjimkou ale nejsou ani miliony. Právě proto je dobré si ještě před cestou najít cestovní pojištění -srovnávač, který vám poradí, jak se pojistit, abyste minimalizovali případná rizika během cesty. Přihodit se totiž mohou různé situace. Je proto dobré mít třeba i pojištění zavazadel, pojištění na rizikové sporty (záleží na tom, jaké budete během cesty provozovat) nebo pojištění právní odpovědnosti.

  Zorientujete se snadno

  Jestliže si nevíte rady v tom, jakou pojistku budete pro své cestovatelské záměry potřebovat, ePojisteni.cz vám nabídne základní orientaci. Možná se vám bude hodit

  • Celoroční cestovní pojištění, zejména v případě, že se chystáte během roku často cestovat, nebo
  • Cestovní pojištění online na poslední chvíli pro ty, kteří ve víru cestovní horečky zapomenou a potom potřebují vše vyřídit rychle.

  Nikdy ale na pojistku nezapomeňte, kryje hospitalizaci, léčebné výlohy, léky i repatriaci.

  Vyrazte za krásami naší země. Slevy na pobyty v Česku, nízké ceny a spousta různých lokalit.