Exotická dovolená last minute

  Co se vám vybaví, když se řekne exotická dovolená? Patrně nádherné bílé téměř nekončící písečné pláže, čisté tyrkysově modré moře s teplotou alespoň 30 stupňů celsia a samozřejmě pohoda s koktejlem z čerstvého ovoce v ruce. Představa nádherná, ale dnes už není až tak vzdálená a mystická. Exotická dovolená je totiž dostupná již pro téměř každého průměrně vydělávajícího Čecha. Pojďme si společně dát 3 tipy na bezkonkurenční exotickou dovolenou.

  Thajsko

  V jihovýchodní Asii můžete navštívit samozvaný ráj exotické dovolené – Thajsko. Dlouhé písečné pláže, vyhlášené all inclusive resorty a nesmírně zajímavá historie země jsou hlavními lákadly. Vydat se můžete například do turisticky nejvyhledávanějších lokalit Koh Samui, Pattaya, Phuket, Phi Phi či na Koh Chang. Vynikající služby společně s nádhernou přírodou zajistí, že dovolená v Thajsku bude stát za to. A víte, že dnes již můžete mít Thajsko levně? Pokud nevěříte, podívejte se na nabídku zájezdů, které jsme pro vás připravily.

  Maledivy

  Dovolená Maledivy levně k sobě příliš nejde, ale my vás přesvědčíme o opaku. Pokud slevíte ze svých nároků, můžete si vychutnat pozemský ráj na zemi i za peníze běžného platu smrtelníka. Největší položkou tak není samotné luxusní ubytování, ale doprava, která je na Maledivy bohužel velmi drahá vzhledem k horší přístupnosti. O Maledivách se netřeba dlouze rozepisovat. Patří mezi nejkrásnější místa na zemi. Svoji dovolenou tu tráví celebrity a bohatí. Pláže jsou jedny z nejkrásnějších na zemi.

  Plavby Karibikem

  Pokud vás láká spíše poznávání krásných míst, potom pro vás máme poslední tip. Tím jsou plavby Karibikem. Obecně totiž platí, že karibik je považován za symbol exotické dovolené. Nádherné pláže, kterých během cesty poznáte hned několik. Překrásná příroda, kterou budete mít možnost shlédnout za paluby lodi i při kotvení ze břehu. To vše v naprosté pohodě, srovnatelné s ubytováním ve 4 a 5ti hvězdičkových hotelích. Plavba karibikem je dobrodružství.

  Poznávejte krásy Evropy. Zájezdy do Francie se slevou jsou vaší možností, jak toho vidět hodně za málo peněz.