Kam letos na dovolenou letecky?

  V minulém článku jsme si řekli, kam letos na dovolenou autobusem. Ještě rozšířenějším typem dopravy je ale ta letecká. Ta v sobě skrývá nespočet výhod. Mezi ty nejčastější pak řadíme pohodlnost cestování, bezpečnost a možnost vyrazit i do vzdálenějších destinací, kam bychom se jinak autobusem plahočili i 24 hodin.

  Kam tedy letos letecky na dovolenou?

  Korsika

  Dovolená Korsika letecky je přesně ten typ zájezdu, který budete milovat. Tento Středomořský ostrov je totiž dostupný pouze trajektem nebo právě letadlem. Jedná se o o francouzský ostrov, který uchvátí nejen milovníky horské turistiky (jedná se o nejhornatější ostrov ve Středozemním moři) ale také milovníky kvalitního golfu (ukrývá se tu jedno z nejkrásnějších golfových hřišť Evropy).

  Ostrov leží asi 180 kilometrů od pobřeží Francie a mezi nejoblíbenější letoviska patří Borgo, Lozari a Calcatoggio.

  Ischia

  Ischia je úchvatný italský ostrov, jenž nabízí 34 kilometrů dlouhé pobřeží, nádherné pláže, starobylá městečka přímo vybízející k procházkám a také termální lázně vhodné k relaxaci po celý rok.

  Ostrov leží v Neapolské zálivu a je cílem celé řady turistů a také seniorů. Ti se zde mohou zdarma vykoupat v termální vodě nebo si objednat nějakou z léčebných kůr.

  Dovolená Ischia letecky je dostupná v termínu psaní tohoto článku, tedy v dubnu 2014 za 10 000 Kč.

  Sicílie

  Dovolená Sicílie letecky vám umožní navštívit oblíbenou prázdninovou destinaci, kde vás čeká nádherné počasí, kulturní i historické bohatství, skvělé jídlo a víno tak i nádherné pláže a města. Právě třeba letoviska Giardini Naxos nebo Taormina patří mezi ty nejnavštěvovanější.

  Ostrov Sicílie se nachází na samém jihu Itálie a patří mu právem prvenství ve velikosti ostrovů Středozemního moře. Temperamentní Sicílie, jejíž symbolem je sopka Etna je umožňuje koupání již od počátku května a to až do konce října. Vyrazte i vy za krásami tohoto ostrova.

  Vydejte se poznat krásy Německa. Zájezdy do Německa a jeho nejzajímavějších míst.