Last minute dovolená Bulharsko

  Last minute dovolená Bulharsko je velkým lákadlem pro ty, kteří uvažují o levné rekreaci na nejkrásnějších plážích Evropy. Stejně jako nabízí dovolená Bulharsko krásné pláže, tak je možné obdivovat i historické památky a zajímavou kulturu lidí, kde pohostinnost je druhá přirozenost Bulharů.

  Ještě donedávna se Bulharsko vzpamatovávalo z dramatických změn režimu, ovšem v posledních letech získává na obrovské popularitě a přitahuje znovu každoročně desetitisíce Čechů. Dovolená Bulharsko konečně dostává uznání, které si zaslouží.

  Last minute dovolená Bulharsko má co nabídnout a každý resort je jednoznačně odlišný. Slunečné pobřeží je přesně takové, jak název napovídá. Elenite je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi, kde je vše relativně levné. Příhodné pojmenování mají Zlaté písky, větší a živější letovisko nabízející řadu promenád, barů a restaurací. Milovníci historie jistě nesmí opomenout historický Nesebar, zapsaný na seznam světového dědictví UNESCO.

  Ať už se chystáte k moři kamkoliv, last minute dovolená Bulharsko vám poskytne vyjímečnou hodnotu za celkem slušné peníze. Pokud tedy chcete přirozenou kvalitu, Bulharsko by mělo být vaši volbou.

  Bulharsko – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Lákavá letní dovolená u moře 2014 na portálu www.extradovolena.com

  Využijte slevy na pobyty a procestujte Česko i svět.