Last minute dovolená Černá Hora

  Skrytý klenot Jadranu, to je last minute dovolená Černá Hora. Země se nachází v jihovýchodní Evropě u pobřeží Středozemního moře v sousedství Srbska a nabízí výborné klimatické podmínky během celé letní sezóny. Dlouhý úsek pobřeží se opírá o úžasné hory a borovicové lesy. Dovolená Černá Hora získává svoji popularitu i mezi českými turisty.

  Letovisko Becici má úžasné pláže s hrubým zlatým pískem, opirající se o impozantní hory v pozadí. Dříve malá rybářská vesnice nyní pod náporem turistů vzkvétá a poskytuje celou řadu atrakcí, které vám pobyt zpříjemní. Dalším poměrně rušným letoviskem je Budva. I zde si budete moci užít plnohodnotnou rušnou dovolenou s ochutnávkami pokrmů v řadě tradičních restaurací. Ostatně celá last minute dovolená Černá Hora vás bude překvapovat svými příjemnými možnostmi.

  Last minute Černá Hora má rozhodně co nabídnout – středověké stavby, exotické stromy a rostliny, pohostinnost místních lidí i tradiční města s kouzelnou atmosférou. Chcete-li zažít trochu něco jiného než klasické Chorvatsko, dovolená Černá Hora je to pravé a stejně působivé. Ideální příležitost k prozkoumání ohromující přírodní krásy, zajímavé architektury a úžasného pobřeží.

  Černá Hora – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Skvělá dovolená? To je Černá Hora letecky.

  Navštivte slevový portál Kouzelnydeda.cz a užijte si cestování za nízké ceny.