Last minute dovolená Chorvatsko

  Last minute dovolená Chorvatsko 2012 nabízí jedinečnou architekturu, ohromující přírodní krásy, malebné vesničky, svěží zelené lesy, osamocené pláže, ale především vynikající dostupnost, která láká každoročně desetitisíce českých turistů.

  Last minute dovolená Chorvatsko nabízí úchvatné pobřeží s četnými zátokami na samotě, pro ty, kteří hledají klid a pohodu, stejně jako vynikající podmínky pro vodní sporty, potápění a šnorchlování. Bez ohledu na místo a aktivitu, máte jistotu, že last minute dovolená Chorvatsko ve vás zanechá kouzelné vzpomínky.

  V posledních letech vzrostl počet pláží oceněný Modrou vlajkou za čistotu, což bezesporu dělá z chorvatského pobřeží častý a vyhledávaný cíl. Dokonce se říká, že Jadran je nejčistším mořem jižní Evropy.

  Mezi dvě nejoblíbenější lokality patří severní Istrijská riviéra a region kolem města Dubrovník zapsaného na seznam kulturního dědictví UNESCO. Dovolená Chorvatsko v Istrijském regionu je soustředěna kolem populárních letovisek Poreč, Rovinj a Umag. Zároveň nabízí vynikající základnu pro rodinnou dovolenou v Chorvatsku. Může se pochlubit krásným pobřežím a středověkými městy plnými restaurací.

  Chorvatsko – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Zájezd do Osvětimi se slevou až 50%

  Poznávejte stále nová místa. Svět nabízí tolik nádherných koutů. My vám přinášíme tipy, jaká místa stojí za to navštívit.