Last minute dovolená Djerba

  Last minute dovolená na ostrově Djerba je známa pro svá dlouhá horká léta a malou absenci deště. Samotný ostrov se nachází v zálivu Gabes jihovýchodně mimo území Tuniska, ačkoliv formálně k němu náleží. Dovolená Djerba poskytuje teplé počasí po celý rok s průměrnými teplotami kolem 30 – 35 °C a 300 slunečních dnů v roce. Last minute dovolená Djerba je určena zejména pro ty, kteří hledají komfortní resorty a dovolenou, založenou na odpočinku a koupání v teplé mořské vodě.

  Hotely na Djerbě jsou moderní, čisté a přátelské se spoustou zábavných programů a občerstvení. Většině hotelů náleží vlastní pláže na kterých zajišťují svým klientům all inclusive služby.

  Zatímco většina návštěvníků je spokojena se službami svých hotelů, rozhodně stojí za to věnovat část svého času poznávání tohoto atmosférického, výstředního a neobvyklého ostrova, posetého malými vesničkami a drobnými mešitami. Terén je pokrytý tisíci palmami, olivovníky a malými oborami meruněk, fíků, citronů, mandarinek a granátových jablek.

  K oblíbeným aktivitám ostrova Djerba patří jízda na koních, golf a vodní sporty jako windsurfing a plachtění. Výlety by potom měli zahrnovat malé trhy v Midounu a hlavní městě Houmt Souk. Za návštěvu dále stojí i krokodýly farma. Last minute Djerba zahrnuje vše, co od kvalitní dovolené u moře očekáváte a proto vám tuto destinaci vřele doporučujeme. Podívejte se na aktuálně vypsané termíny zájezdů.

  Djerba – last minute dovolená a zájezdy 2012

  Poznávejte krásy Evropy. Zájezdy do Francie se slevou jsou vaší možností, jak toho vidět hodně za málo peněz.