Last minute dovolená Egypt

  Last minute dovolená Egypt nabízí orientální pohostinnost a fascinující historii, která vás okouzlí. Ponořte se do úžasného podmořského světa a objevte Rudé moře při prohlídce tajemných pyramid a historických památek, které vás uchvátí úžasnými divy antického světa, stejně jako kouzelná atmosféra řeky Nil. Dovolená Egypt je plná tajemství, ale také rozmanitosti a záleží pouze na vás, jakou formu si zvolíte.

  Rudé moře je jednou z nejoblíbenějších potápěčských lokalit. Láká vás last minute dovolená Egypt u nedotčených korálových útesů obklopených tisíci druhy pestrobarevných ryb? Potom neváhejte objevovat krásy letoviska Marsa Alam a jedné z nejkrásnějších zátok na světě „Um el Ghoraifat“ či legendárních potápěčských lokalit „Elphinstone Reef“ a „Abu Dahab“.

  Daleko od chrámů a hrobek z dávných dob se nachází oblíbená plážová letoviska, díky nimž bude vaše last minute dovolená Egypt kompletní. Sharm El Sheikh je jedno z předních Egyptských letovisek slibující hojnost slunce, moře, písku a luxusních hotelů. Hurghada je neméně známé letovisko mohutně investující do rozvoje cestovního ruchu. Mezi menší přímořská střediska s vzrůstající oblibou řadíme Dahab, Nuweiba či Taba.

  Egypt – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Poznejte termální lázně Německo a vydejte se třeba do čechy oblíbených lázní Bad Schandau.

  Poznávejte stále nová místa. Svět nabízí tolik nádherných koutů. My vám přinášíme tipy, jaká místa stojí za to navštívit.