Last minute dovolená Francie

  Největším tahákem dovolené ve Francii je vnitrozemské hlavní město – Paříž. Očekávejte kosmopolitní město, fascinující kulturu, báječnou kuchyni, rušný život v ulicích, historické památky i atmosféru, kterou dokresluje celosvětově známá Eifellova věž. Paříž je také proslulé místo romantiků. Nečekejte a objednejte si ještě dnes poznávací zájezdy Paříž.

  Last minute dovolená Francie ovšem nemusí začínat či končit v Paříži. Vemte si takové Azurové pobřeží na jihu Francie, kde můžete během jediného dne navštívit Monako, Cannes, St. Tropéz či Nice. Nádherné písečné pláže a výborné klimatické podmínky zase přímo lákají k odpočinku u sklenky dobrého vína.

  Mezi další oblíbené oblasti dovolené ve Francii patří rozmanitá Normandie na severu, zelenými kopci zalité Provence, ohromující pobřeží Bretaně či jeden z nejbohatších regionů FrancieBurgundsko nabízející historické i kulturní památky, gastronomické speciality a nejkvalitnější vína na světě.

  Last minute dovolená Francie nabízí věčnou pohodu a klid. Přidáme-li k tomu fascinující pobřeží, středověké hrady a zámky, neuvěřitelně chutnající gastronomické speciality či právě zmiňovanou romantickou Paříž, dovolená Francie je opravdu „strojem“ na nezapomenutelné zážitky.

  Francie – last minute dovolená 2012

  Kompletní nabídka zájezdů
  „Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde