Last minute dovolená Itálie

  Jen málo zemí může nabídnout takovou rozmanitost jako právě last minute dovolená Itálie. Země alpských vrcholů, šumivého moře, starobylých památek i luxusního jídla je jednou z nejoblíbenějších destinací, kam každoročně vyráží desetitisíce českých rodin s dětmi, aby tu prožili zaslouženou rekreaci.

  Dovolená Itálie není jen o písečných plážích a přelidněných letoviscích. Své by o tom mohli vyprávět v lokalitách jezer Lago di Garda a Como na severu Itálie. Jezera jsou umístěna mezi vysokými horami pokrytými borovicovými lesy, olivovými háji a vinicemi. Na jihu Lago di Garda navíc nalezneme palmy evokující atmosféru exotiky a pocit dovolené u moře.

  Drtivá většina turistů pochopitelně míří za sluncem prolitými plážemi. Mezi populární turistická centra patří provincie Rimini, Ravenna, Livorno, Grosseto, La Spezia, Neapol, Reggio di Calabria, Janov, Savona či Imperia. Všechny těží z turismu a nabízí písečné pláže, rušné promenády i čisté moře. Zejména Rimini a Bibione jsou často přezdívány jako „česká města“ v Itálii.

  Láká vás spíše dovolená Itálie v některém z historických klenotu? Vyzkoušejte například poznávací zájezdy do Benátek či Říma a nebudete svých peněz litovat. Vždyť hlavní město Římské říše nebo romantické Benátky si nenechá ujít každoročně několik milionu turistů z celého světa.

  Dále nesmíme opomenout italské ostrovy. Ty patří mezi nejkrásnější ve Středozemním moři a přísluší mezi ně například Sardinie, Sicílie, Elba, Capri či Ischia. Všechny ostrovy nabízí úchvatné písečné pláže, tyrkysově modré vody a také bohatou historii danou jejich polohou.

  Viva la Italia již inspirovala mnoho umělců a fascinujících lidí, buďte další koho last minute dovolená Itálie okouzlí.

  Itálie – last minute dovolená 2012

  Kompletní nabídka zájezdů
  Užijte si ten nejkrásnější advent. Zájezdy na vánoční trhy slevou do evropských měst.