Last minute dovolená Kanárské ostrovy

  Last minute dovolená Kanárské ostrovy patří i nadále mezi jednu z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších destinací pro české turisty. Jedná se o skupinu španělských ostrovů, nacházející se severozápadně od Afriky a poskytující fantastické celoroční klimatické podmínky. Kanárské ostrovy se skládají z celkem 7 ostrovů, mezi než patří Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote, Tenerife, La Palma, Gomera a Hierro. Všechny Kanárské ostrovy jsou sopečného původu, což je viditelné na každém z nich.

  Last minute dovolená Kanárské ostrovy nabízí výjimečnou různorodost. Každý z ostrovů má totiž své specifické vlastnosti, ale třeba také stravovací návyky i pokrmy.

  A kam nás může dovolená Kanárské ostrovy zavést? Třeba na ostrov Fuerteventura vhodný zejména pro rodiny s dětmi nabízejí úchvatné písečné pláže a azurově čisté moře. Nebo na všestranný ostrov Gran Canaria vhodný pro každý typ dovolené. Hlavní město Las Palmas představuje skvělou příležitost k poznání místní kultury, písečné pláže mají využití relaxační a místní kluby jsou určeny k zábavě po celou noc. Lanzarote nacházející se u pobřeží Afriky je rájem vodních sportů, mělkých písečných pláží, stejně jako potápění a šnorchlování. Tenerife, asi nejznámější z Kanárských ostrovů poskytuje kompletní podmínky pro skvělou dovolenou.

  Kanárské ostrovy – last minute dovolená

  Náš tip: Dovolená 55+ 2014 – cestování pro seniory levně a výhodně

  „Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain