Last minute dovolená Kapverdské ostrovy

  Last minute dovolená Kapverdské ostrovy je nesmírně populární prázdninová destinace, nabízejí vynikající klimatické podmínky, nádherné písečné pláže, a okouzlující tropickou atmosféru. Roztomilé a výstřední Kapverdské ostrovy se nachází západně od Senegalu a nabízí rozmanitou paletu krajin a outdoorových aktivit. Prvořadá je ovšem turistika plážová a to především na ostrovech Boa Vista a Sal.

  Výjimečné pláže lákají nejen milovníky polehávání ale i surfaře a kite surfaře. Dovolená Kapverdské ostrovy láká na celou řadu dalších aktivit, ať už se jedná o treky přes nádhernou přírodu, potápění, golf, jízdy na koních, tenis či pozorování ptáků a plachtění.

  Noční život je do značné míry závislý na volbě ostrova. Sal a Sao Vicente jsou nejživějšími ostrovy, ale neustálá rostoucí popularita Kapverdských ostrovů znamená neustále se měnící scenérie, výstavby hotelů a podniků pro turisty. Last minute Kapverdské ostrovy plné úchvatné atmosféry, bohatých místních tradic a rozmanitosti kuchyně vás zkrátka dostanou.

  Pro mnoho návštěvníků znamená last minute dovolená Kapverdské ostrovy bílé písečné pláže a tyrkysově modré vody, zatímco pro ostatní znamená tropické hory a sopky. Všichni mají pravdu. Kapverdské ostrovy jsou rozmanité a lákavé. Vzhledem k tomu doporučujeme alespoň jeden výlet do nitra ostrovů.

  Kapverdské ostrovy – last minute dovolená 2012

  Kompletní nabídka zájezdů
  Sluníčko a moře, ale za nízkou cenu. Dovolená v Itálii se slevou, ale přitom se nebudete muset bát o kvalitu služeb.