Last minute dovolená Kuba

  Ostrovní exotická last minute dovolená Kuba je tak rozmanitá! Nechte se zlákat a užijte si tropické slunce, písečné pláže a křišťálově čisté moře, pravé koktejly Cuba Libre a to vše v rytmu salsy. Karibská radost ze života místních obyvatel, promění vaši dovolenou v neopakovatelný zážitek plný těch nejkrásnějších dojmů.

  A kam vás last minute dovolená Kuba zavede? Třeba na oblíbená letoviska severu Cayo Coco, Cayo Guillermo a Cayo Santa Maria, které lákají svými sněhobílými písečnými plážemi. Nebo třeba do hlavního města KubyHavany, která vás potěší svoji atmosférou a originální architekturou, díky čemuž byla Havana zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Ačkoliv to vše zní krásně, nejoblíbenějším plážovým letoviskem je Varadero na severozápadním poloostrově, kde se vaše last minute dovolená Kuba promění v dny zábavy a odpočinku v řadě restaurací, barů, luxusních hotelů na téměř 20 kilometrů dlouhé písečné pláži.

  Last minute dovolená Kuba je dostupná po celý rok. Pláže jsou v turistických lokalitách ručně čistěny každý den, kdo tedy nesnáší chaluhy a jiné vyplaveniny, Kuba vás v tomto ohledu překvapí, podobně jako řada dalších atrakcí.

  Kuba – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Termální lázně Velký Meder

  „Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde