Last minute dovolená Kypr

  Kypr – třetí největší a nejvšestrannější ostrov ve Středozemním moři splňuje všechny předpoklady, aby byla last minute dovolená Kypr vaším nezapomenutelným zážitkem. Krásné písčité pláže, příjemné koupání v čistém moři a nádherná příroda jsou jen zlomkem toho, co dovolená Kypr nabízí. Chcete-li relaxovat a nechat se hýčkat, bravurně připravené čisté hotely a kvalitní servis splní vaše očekávání.

  Samozřejmě, že last minute dovolená Kypr nabízí spoustu zábavy a různorodých aktivit. Vydat se můžete na obhlídku krásného pohoří Troodos skrz borovicemi vonící lesy nebo do hlavního města Nikósie. Oblíbené plážové letovisko je Ayia Napa (Agia Napa), kde můžete hýřit noční zábavou až do časných ranních hodin. Ostatně příjemná krajina, zábava či kulturní bohatství ke Kypru neodmyslitelně patří.

  Kypr je údajným rodištěm bohyně lásky Afrodity. Romantická zákoutí a ostré kontrasty azurového moře a pohoří Troodos jsou tu viditelné na každém kroku. A možná právě proto je last minute dovolená Kypr tak oblíbená nejen mezi milovníky válení se na pláži, ale také mezi cyklisty a pěšími turisty lačnící po hornaté krajině.

  Kypr – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Itálie riccione dovolená autobusem

  „Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain