Last minute dovolená Maledivy

  Last minute dovolená Maledivy láká zejména svými nádhernými panenskými plážemi pokrytými jemným pískem, luxusními resorty, nádhernou přírodou a azurově čistým mořem. Pestrobarevný bujný podmořský život zase ocení především ti, kteří milují potápění a šnorchlování. Maledivy jsou totiž rájem potápěčů. Většina resortů je kousek od břehu obklopena korálovými útesy a tak pozorování podmořského života není příliš náročné.

  Last minute dovolená Maledivy nabízí výjimečné podmínky pro relaxaci a odpočinek. V luxusních resortech se můžete oddávat tradičním lázním, pochutnávat si na specifických kulinářských specialitách a to vše v naprostém souladu s přírodou. Vybrat si můžete i ubytování a to v levnějších chatkách na pláži nebo přímo ve vystavěných bungalovech nad vodní hladinou s proskleným dnem. Tomu se říká ráj.

  Přidáme-li k tomu celoročně výborné klimatické podmínky, last minute dovolená Maledivy se stává nesmírně populární destinací nejen pro movitější klienty.

  Velkou roli při zachování přírodních bohatství ostrovů hraje ochrana životního prostředí. Maledivy mají celkem 25 přírodních rezervací na jejich ochranu dohlíží hned několik organizací.

  Celé Maledivy sestávají z několika stovek ostrovů, ty nejhlavnější se nazývají Atoly. Mezi ty nejznámější patří například atoly Ari, Severní a Jižní Malé, Baa, Huvadhoo, Rasdhoo, Lhaviyani či Haa Alifu.

  Maledivy – last minute dovolená 2012

  Kompletní nabídka zájezdů
  „Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich