Last minute dovolená Malta

  Slunný ostrov Malta je populární celoroční destinací. Nachází se ve Středozemním moři, jižně od Sicílie a severně od pobřeží Afriky, což značí nejen příznivé klimatické pomínky po celý rok, ale také bohatou různorodou kulturu. Last minute dovolená Malta plná fascinujících tradic, kultur, architektury i kuchyně čeká pouze na vaše poznávání.

  Malta je malý ostrov, jehož délka je pouhých 30 kilometrů. Přesto je domovem mnoha přímořských letovisek vybudovaných zejména z malých rybářských vesnic. Last minute Malta do hlavních turistikých oblastí severu ostrava je nejpopulárnější. Nachází se tu letoviska St. Paul Bay, Bugibba či Qawra, které splňují veškerá kritéria kvalitní dovolené.

  Pobřeží je převážně skalnaté, ale je zde spousta příležitostí pro slunění, koupání, vodní sporty i různorodý bohatý noční život. Střediska Mellieha a Golden Bay nabízí písečné pláže. Na východním pobřeží jsou nesmírně oblíbená střediska Sliema a St. Julian. První jmenované letovisko je luxusnější a nabízí úchvatnou promenádu plnou barů a restaurací, zatímco St. Julian nabízí asi nejrušnější noční život na ostrově. Na jihu Malty je poté nejoblíbenějším resortem Marsascala. Elegantní resort populární mezi místními.

  Last minute dovolená Malta nabízí celou řadu různých aktivit. Nechybí golf, tenis, cyklistika, paragliding či peší turistika. Milovníci historie ocení hradby hlavního města Valleta pocházející z 16. století. Doporučované jsou také výlety lodí, stejně jako množství galerií, muzeí, hradů a zámků. Malta je malým ostrovem, ale velkým lákadlem pro celoroční dovolenou u moře.

  Malta – last minute dovolená 2012

  Kompletní nabídka zájezdů
  „Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain