Last minute dovolená Maroko

  Maroko, zemi nacházejí se na severu Afriky spojuje velké množství různých kulturních vlivů, které se misí do jedné unikátní směsi. A i taková je last minute dovolená Maroko. Unikátní směs kultury, tradice, poznání i relaxace na prosluněných plážích neustále se rozvíjejících letovisek.

  Chcete-li prožít exotickou dovolenou bez nutnosti přeletět půl zeměkoule, last minute Maroko může být řešením. Sluncem zalité, 9 kilometrů dlouhé pláže letoviska Agadir poskytují perfektní místo k odpočinku a relaxaci v moderních hotelových resortech. Pohádkové prostředí slibuje nezapomenutelnou dovolenou.

  Milovníci kultury, historie a tradice nesmí opomenout jedno z nejzajímavějších měst na světě Marakéš (Marrakech). Opevněné město vám nabídne autentickou atmosféru tradičního Maroka. Staré město skrývá neuvěřitelné historické bohatství a náměstí Djemaa el Fna, kde můžete pozorovat pouliční hudebníky, baviče a krotitele hadů. Mezi další letoviska, kam vás může last minute dovolená Maroko zavést patří imperiální Rabat, Meknes, Casablanca a Fez.

  Dovolená Maroko je určena pro každý typ cestovatele. Ať už se zajímáte o tradiční pokrmy, odpočinek na plážích, pozůstatky starobylých civilizací či průzkum pouště na hřbetu velbloudů, v Maroku najdete určitě něco co vás inspiruje a naplní zážitky na celý život.

  Maroko – last minute dovolená

  Náš tip: Zvýhodněné zájezdy 55+ pro seniory do Španělska, Itálie nebo na Kypr či Maltu.

  Milujete cestování, ale nevíte, kam se vydat? Pak si přečtěte naše tipy na výlet a zkuste něco nového.