Last minute dovolená Mauricius

  Last minute dovolená Mauricius, to jsou zejména krásné písečné pláže a mělké laguny chráněné korálovými útesy v Indickém oceánu. Ale také okouzlující krajina s bujnou zelení, plantáže cukrové třtiny, sopečná pohoří či mohutné vodopády. Last minute Mauricius je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

  Mauricius a Reunion charakterizuje jeden společný znak. Mnoho živočichů i rostlin je endemických, což znamená, že se vyskytují pouze v této oblasti. I proto je třeba uvědomit si, jak je důležitá ochrana životního prostředí.

  Láká vás last minute dovolená Mauricius? Tak potom si vyberte pravý čas na návštěvu. Zima na Mauriciu je od července do září, kdy jsou denní teploty nižší (na mysli máme průměr kolem 25 C), ale doba k návštěvě je ideální vzhledem k nižším srážkám a vlhkosti. Mezi lednem a dubnem jsou dny horké a vlhké. Od prosince do března je ideální čas na potápění, když je moře azurově čisté.

  Rozmanitá krajina, kvalitní hotely a vodní sporty společně s nádhernými písečnými plážemi dělají z této oblasti populární exotickou destinaci. Last minute Mauricius dnes nabízí již celá řada cestovních kanceláří.

  Mauricius – last minute dovolená 2012

  Kompletní nabídka zájezdů
  Využijte slevy na pobyty a procestujte Česko i svět.