Last minute dovolená Portugalsko

  Láká vás last minute dovolená v Portugalsku v nejoblíbenějších plážovém letovisku Algarve? Tak potom vězte, že rozhodně má proč. Téměř 100 písečných pláží s vynikajícími podmínkami pro rodinou dovolenou, sluncem zalité břehy azurového moře a romantické vápencové útesy jsou jen náznakem toho, co vše vám dovolená v Portugalsku může nabídnout.

  Algarve byla původně malá rybářská vesnice. Tradiční obílené domy a dlážděné ulice jsou stále zachovány, stejně jako původní kouzlo a atmosféra regionu. Nabité plážové bary, restaurace a zábava na každém kroku i takové může být Portugalsko! A vy si tu atmosféru můžete vychutnat také, rezervací last minute dovolené.

  Daleko od rušných turistických oblastí Algarve je možné navštívit neznámý skvost ohromující přírodní krásy – Costa Verde. Oblast je velmi kopcovitá s celou řadou vinic a příležitostí k prozkoumání méně známé lokality.

  Last minute Portugalsko je ideální jako letní dovolená u moře díky fantastickým klimatickým podmínkám. Svoji vysněné chvilky tu najde každý typ cestovatele. Od milovníků písečných pláží, tradic a kultury až po pěší turisty toužící po zelených vrcholcích severního Portugalska.

  Portugalsko – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Orlí Hnízdo zájezd za historií.

  Cestujte za pakatel. Využijte Kouzelného Dědu, slevový portál cestování, a užijte si krásy Evropy i světa.