Last minute dovolená Řecko

  Hledáte vhodnou letní dovolenou? Už nehledejte, právě jste totiž našli nádhernou středomořskou destinaci – Řecko. Jeho poloha na křižovatce Evropy, Afriky a Asie zaručuje, že last minute dovolená Řecko vám poskytne skvělou příležitost vyzkoušet si mix kultur, památek a kuchyně. Dovolená Řecko uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.

  Zlaté písečné pláže a klidné azurové moře vytvořily téměř ideální prostředí pro relaxaci i poznávání historického a kulturního dědictví. Úžasná last minute dovolená Řecko má na 1400 ostrovů roztroušených jako drahokamy napříč křišťálově čistým Egejským mořem. Dovolená Řecko je úžasná, protože každý z ostrovů má zvláštní a jedinečné kouzlo, které není možné napodobit.

  Rezervujte si last minute Řecko a vydejte se námi do oblíbených prázdninových destinací Jónských ostrovů Korfu, Kefalonie, Zakynthosu či Lefkady. Romantické ostrovy Santoriny a Mykonos s křídově bílými domy, romantickými mlýny a vyprahlými horskými svahy slibují též nezapomenutelné. Stejně tak letoviska Rhodos a Kos nacházející se v blízkosti Turecka a nabízející fascinující historii, malebné vesničky a krásné pláže. Nebo snad vaše cesty budou směřovat na největší řecký ostrov Krétu? Mezi další oblíbené lokality, které vám last minute dovolená Řecko může nabídnout je historický Peloponés a rodinné Chalkidiky.

  Řecko – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Dovolená Řecko all inclusive za 9 490 Kč na týden ve 3* hotelu na Dovolena.cz

  „Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde