Last minute dovolená Španělsko

  Last minute dovolená Španělsko nabídne nejen bohatou historii a kulturu, ale také nádherné pláže, azurové moře a vysněné pohádkové počasí. Vydejte se s námi na Costas („pobřeží“) a vychutnejte si tu dovolenou vašich snů. Dovolená Španělsko v rytmu flamenga je divoká a nespoutaná, plná života i rodinného klidu.

  Specifická vynikající kuchyně je dalším důvodem, proč je last minute dovolená Španělsko tak oblíbená. Čerstvé ovoce a zelenina, lahodné paellas, tapas a tortilly tu voní na každém kroku stejně jako národní nápoj Sangria.

  Známá pobřeží Costa Blanca, Costa Brava, Costa del Sol či Costa Dorada promění vaše last minute zájezdy Španělsko v nezapomenutelné zážitky. Toužíte-li po úniku na některý ze Španělských ostrovů, můžete vyzkoušet živou Mallorcu, klidnou a tichou Menorcu, nočním životem a mejdany proslulou Ibizu nebo oblíbené Kanárské ostrovy – Tenerife, Lanzarote, Granc Canaria či Fuerteventura. Ostatní Španělské lokality máte možnost vybírat z menu umístěného vpravo na této stránce.

  Objednejte si last minute Španělsko a vytvořte si unikátní vzpomínky na které do konce života nezapomenete.

  Španělsko – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Senegal dovolená od 21 990 Kč za jednu osobu ve 4 hvězdičkovém hotelu ROYAL DECAMERON BAOBAB **** s all inclusive stravováním.

  Vydejte se poznat krásy Německa. Zájezdy do Německa a jeho nejzajímavějších míst.