Last minute dovolená Thajsko

  Jen málo zemí může nabídnout tak rozsáhlou škálu atrakcí, jako last minute dovolená Thajsko. Můžete si najít skvělé pláže pokryté sněhobílým pískem, vzdálené horské scenérie, romantické palmami lemované řeky nebo nebo můžete strávit vaši dovolenou Thajsko relaxací v nedotčené přírodě, jejíž rozmanitost nezná konce.

  Příroda a životní prostředí k Thajsku neodmyslitelně patří, stejně jako azurové moře a proslulá plážová letoviska. Celkem 116 národní parků a přírodních rezervací, včetně několika rezervací zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO. Vřele tak doporučujeme, aby vaše last minute dovolená Thajsko nebyla pouze o koupání a relaxaci, ale i poznávání krás tohoto asijského klenotu.

  Exotická dovolená Thajsko je fascinující a tajemná. Země dávných kultur, skvostné architektury a scénických kontrastů, spojená s usměvavými a pohostinnými lidmi je rájem pro všechny milovníky exotiky a odpočinku. Ohromující populární plážová letoviska Hua Hin, Cha Am, Pattaya, Phuket, Krabi, Koh Lanta či Koh Samui se mohou pochlubit kvalitním servisem a vyjímečným prostředím. A pokud vás láká dobrodružné Thajsko, hlavní město Bangkok či sloní trek na severu země je vaší jasnou volbou.

  Thajsko – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Láká vás dovolená Thajsko all inclusive? Podívejte se na nabídku zájezdů a rezervujte si svůj termín výhodně právě teď.

  Vyrazte za krásami naší země. Slevy na pobyty v Česku, nízké ceny a spousta různých lokalit.