Last minute dovolená Tunisko

  Dovolená Tunisko

  Last minute dovolená Tunisko, to jsou dlouhé písečné pláže, dobré i luxusní hotely, kvalitní rodinné podmínky, vynikající golfová hřiště, pouštní romantika a tisíce let stará kultura, která vás nepřestane fascinovat. Dovolená Tunisko v některém z 6ti hlavních kontinentálních resortů či na ostrově Djerba je příkladem toho, že dovolená může být opravdu nezapomenutelná.

  Modré a zejména teplé moře s pozvolným vstupem do vody, nekonečné pláže, svěží oázy a živé bazary – Last minute dovolená Tunisko má různé tváře, ale naprostá pohoda a pohostinnost místních obyvatel je samozřejmostí, stejně jako příjemné klimatické podmínky umožňující v klidu relaxovat a odpočívat na prosluněných plážích Středozemního moře. Těch tu najdete až na 700 kilometrů.

  Jedním z hlavních míst k návštěvě je hlavní město Tunis s řadou muzeí, historické Kartágo s archeologickými vykopávkami nesmírné cennosti nebo třeba Kairouan, jedno z nejposvátnějších míst severní Afriky. Láká vás last minute dovolená Tunisko na písečných plážích? Potom je vaším cílem ostrov Djerba či kontinentální přímořská letoviska Hammamet, Mahdia, Monastir, Sousse či Port El Kantaoui.

  Tunisko (Tunis) dovolená last minute

  Náš tip: Dotovaná dovolená senior 55+ – cestujte za zvýhodněnou cenu i po padesátce.

  Poznávejte krásy Evropy. Zájezdy do Francie se slevou jsou vaší možností, jak toho vidět hodně za málo peněz.