Last minute dovolená Turecko

  Objednejte si last minute Turecko a objevte ráj slunce, moře, hor a jezer, který nabízí kompletní změnu od zajetého stereotypu. Fantastická země nabízí nádherné pláže, rozmanitá střediska, šumivé modré moře, nekonečné slunce a krásné pobřeží. I z těchto důvodů se last minute dovolená Turecko stala jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací ve východním Středomoří.

  Turecká riviéra fascinuje svou rozličností krajiny a majestátní kulisou mohutné hory Taurus. Středomořské podnebí, kilometry idylických pláží a historické poklady z 13ti po sobě jdoucích civilizací sahající až do období tisíce let před naším letopočtem, last minute dovolená Turecko je opravdu tím, co člověk od plnohodnotné dovolené očekává.

  Velmi oblíbená je lokalita města Alanya s fascinujícím starým městem a krásnou pláží Side. Antalya je neméně zajímavé letovisko s golfovými hřišti a krásnými plážemi. Poloostrov Bodrum se stejnojmenným letoviskem nabízí oslnivé modré vody Egejského a Středozemního moře. Některé pláže na Turecké riviéře se mohou dokonce pyšnit oceněním Modrá vlajka za kvalitu a čistotu pláže. A řekněme si, jaká by to byla dovolená Turecko bez kvalitního koupání.

  Turecko – last minute dovolená a zájezdy

  Náš tip: Turecko dovolená all inclusive od 7 888 Kč za jednu osobu za 8 denní zájezd do tureckého letoviska Kemer.

  „O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich