Last minute dovolená USA

  Dovolená v USA nabízí tak pestrou škálu možností, že je téměř nemožné během jedné dovolené stihnout vše co je v nabídce. USA je země plná mimořádných kontrastů, od jemné Nové Anglie až po fascinující jižní státy Texasu, Mississippi a Nového Mexika. K vrcholům last minute dovolené USA patří bezesporu osobitá města New York, Las Vegas, Miami, San Francisco, Boston a Washington. Všechny vás překvapí bez ohledu na to, jaký o nich máte udělaný obrázek z filmů a televize.

  Zvláštním rysem, kterým se může last minute dovolená USA pyšnit je velkolepá krajina. Od velkých jezer a pobřeží Pacifiku po obrovské pouště a skalnaté hory. Výjimečnost potom zaujímají skvěle organizované národní parky jako Yellowstone a Yosemite. Dovolená USA nabízí také řadu vzrušujících přírodních úkazů. Mezi nejznámější patří Niagarské vodopády a věhlasný Grand Canyon. Last minute dovolenou v USA je třeba pečlivě plánovat s ohledem na obrovskou rozlohu a rozmanitost země.

  Dovolená v USA je také o specifické kultuře. Vynikající umělecké galerie, state-of-art muzea a stylové noční kluby nabízejí vynikající úroveň. Další populární aktivitou je nakupování. Věhlasné ulice plné luxusních značkových butiků a okouzlující místní butiky jsou toho důkazem.

  Celá řada cestovatelů ale míří do prázdninových oblastí – Florida, Havaj a Kalifornie, které nabízejí výborné klimatické podmínky po celý rok. Florida je místem pro sportovní nadšence a milovníky přírody. Najdete tu úžasná golfová hřiště a všechny myslitelné vodní sporty. Nedílnou součástí jsou jemné písečné pláže a nezapomenutelné zábavné parky Disney a Universal nacházející se v okolí Orlanda. Last minute dovolená USA na Floridě je velmi populární mezi rodinami s dětmi.

  USA – last minute dovolená 2012

  Kompletní nabídka zájezdů
  Jenzeny.cz vám přináší tipy na cestování po Evropě. Navštivte nejkrásnější místa Evropy.